produkteve të nxehtë

Rreth nesh

JS Floor Systems jemi të specializuar në kat grinders, luçiduesit, burnishers, scrubbers, vakuume dhe diamante për 15 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Shanghai dhe Suzhou, Kina me R & D profesional, mbështetje teknike, prodhimin dhe shitjet e ekipit. të shërbimit tonë dhe produktet janë vlerësuar nga konsumatorët në të gjithë world.JS grinders janë në dispozicion në disa madhësive të ndryshme, mënyrat operimit dhe sistemet e shpërndarë në varësi të demands.JS tuaj Floor Systems kanë gamë më të madhe të grinders dysheme, duke mbuluar çdo gjë nga mulli të vogël buzë S320 të gjigandit D1200 kalorës mulli, modes operacion në dispozicion në këmbë prapa, kalorës dhe kontrollin e largët, sistemet në veshje dhe rrip shtyrë.

  • CE, ISO, FDA
  • Të kërkojë një kuotë
  • ODM dhe OEM

Produktet e paraqitura

blog tonë

  • Big ride on floor grinder with high efficiency

    Professional concrete floor grinder and perfect for your huge project 1. Ride on heavy duty, 1450mm working width, significantly improves your working efficiency and save labor; 2. Aluminum alloy gear box and cover; 3. Strong for your tough working environment; 4. Dual rear wheel independently dr...

  • One-stop floor solutions systems

    JS Floor Systems has been established in 2009. Specializing in floor grinders, polishers, burnishers, scrubbers, vacuum cleaners and diamond tools. Our factory locates in Shanghai & Suzhou, China with professional R&D, technical support, production and sales team. Our service and products...